مناسبت ها


نشست هم اندیشی مستعدین برتر در اردبیل برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به منظور تعامل و بررسی فعالیت ها و آگاهی در خصوص مسائل و مشکلات مستعدین برتر استان اردبیل، نشستی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان و دانشجویان و مستعدین در محل بنیاد نخبگان استان برگزار گردید.

­در این نشست صمیمی دکتر شایقی ضمن عرض خیر مقدم، همکاری و تعامل مستعدین با بنیاد نخبگان استان را مهمترین راه برای رسیدگی به امور نخبگان استان برشمرد. رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل همکاری مستعدین در اردوهای جهادی به منظور آشنایی این عزیزان با مشکلات و مسائل استان را حائز اهمیت دانست و بهترین فرصت برای تعامل مستعدین برتر با بنیاد نخبگان عنوان کرد و مشارکت جدی آنان در کارگاه ها، بازدیدها و برنامه های فرهنگی- تربیتی برگزار شده از سوی بنیاد نخبگان استان به منظور توانمندسازی نخبگان و مستعدین خواستار شد. دکتر شایقی با اشاره به لزوم اثرگزاری نخبگان در جامعه، دانشجویان و مستعدین را با تکیه بر تفکر خلاق و سازنده به ارائه طرح ها و ایده های خود برای ایجاد تحول و رفع موانع و مشکلات استان و کشور تشویق کرد.

در بخش دیگری از این نشست، مستعدین‌برتر مسائل و نقطه نظرات خود را بیان کردند. استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های نخبگان و مستعدین، مطالبه گیری از مسئولان، ایجاد بستر مناسب شغلی جهت حضورشان در استان پس از فارغ التحصیلی و تشکیل کارگروهای تخصصی متشکل از افراد مستعد مورد حمایت بنیاد نخبگان، از مهمترین مواردی بود که شرکت کنندگان به آن اشاره کردند.