مناسبت ها


فراخوان اولین فستیوال بازار دارایی فکری در حوزه نوآوری‌های صنعت آرایشی و بهداشتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مرکز فن­ بازار ملّی ایران با همکاری «شرکت فرابورس ایران» و با حمایت معاونت علمی و فنّاوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال اختراعات را در زمینۀ صنعت آرایشی و بهداشتی در اواسط زمستان سال ۱۳۹۶برگزار کند.

این جشنواره به­ منظور تجاری­سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله/ جذب سرمایه­ گذار و با حضور سرمایه­ گذاران و تولیدکنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. معاونت علمی و فنّاوری ریاست جمهوری نیز برای تکمیل مستندات و خرید اختراعات یا سرمایه­ گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه­ گذاران، تسهیلاتی را ارائه می­کند.

مخترعانی که تمایل به حضور در این جشنواره را دارند، می­توانند فرم نام­ نویسی را از وبگاه جشنواره به نشانی www.techfestival.ir (بخش فستیوال نوآوری­های صنعت آرایشی و بهداشتی) دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ ۳۰/۹/۱۳۹۶ به نشانی الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کنند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانید به نشانی www.techfestival.ir مراجعه و یا با شماره تلفن­ های ۶۳-۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.